#169 | Uusaastamöll kinnisvarajuttude moodi ehk kuidas läks aastal 2023 ning mis saab edasi?

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 169. osas oleme jõudnud nii kaugele, et taas on üks aastaring täis tiksunud ning käes on aeg teha väike tagasivaade möödunud sündmustele ning mõelda edasi ka uuele aastale. Seekord oleme stuudios kolmekesi ning lisaks Algisele ja Siimule on taas mikrofoni taha kutsutud ka meie alaline külalissaatejuht Jaago Viitkin.

Saate alguses käime üle “Kinnisvarajutud” podcasti lõppenud aasta kuulajanumbrid ja populaarsemad episoodid ning siis asume asja kallale. Esmalt teeme ringi peale meie aasta tagasi samuti avalikult välja hõigatud eesmärkidele 2023. aastaks ning seejärel paneme igaüks endale uued sihid aastaks 2024. Väikese vihjena võib öelda, et Algis andis endast taas parima, aga välja tuli ikka nii, nagu alati.

Igatahes, olgu nende eesmärkidega, kuidas on, siis kõige tähtsam on, et meie kuulajatel koos meiega võimalikult hästi läheks. Seepärast tänab “Kinnisvarajutud” podcasti väike aga väga töökas kollektiiv kõiki oma praeguseid ja tulevasi kuulajaid, toetajaid ja üritustel käijaid ning üheskoos soovime teile suurepärast uut aastat. Kohtume juba varsti mõnel kinnisvaraõhtul!

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised