#166 | Üürnikuvahetus – kas maailmalõpp või uus algus?

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 166. osas on Siim ja Algis stuudios kahekesi, et rääkida pikalt ja põhjalikult teemal, mis ikka jälle kõigil üüriinvestoritel esile kerkib: kuidas on kõige õigem, optimaalsem ning kasulikum üürnikevahetus korraldada.

Lisaks kuivale sõnade peale lugemisele vürtsitame teooriat meil endal aastate jooksul juhtunud värvikate seikadega. Loomulikult ei häbene me jagada ka juhtumeid, kus me ise oleme ämbrit kolistanud või jõuliselt lati alt läbi tormanud.

Igatahes, kui enne selle saate kuulamist on üürnikuvahetus sinu jaoks peaaegu nagu maailmalõpp, siis pärast selle episoodi kõrvade kaudu manustamist ning mõningast päriselulist harjutamist peaks see iga kord olema justkui uusi võimalusi täis uus algus!

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised