#143 | Elar Toomsalu ja Rain Kont – talisuplejatest eksmaakler ja ämblikmees arendavad kinnisvara

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 143. osas pöörame pilgud kinnisvaraarenduste maailma, kui meil on külas ettevõtte Creativestate partner Elar Toomsalu ja tegevjuht Rain Kont. Järjest võimsamaid tuure koguva Creativestate’i mehed on mõlemad rikkaliku kinnisvarakogemusega, kui Elar tegutses kümmekond aastat tipptasemel maaklerina ning Rain on töötanud erinevates ettevõtetes, muuhulgas näiteks ka Scandium Kinnisvaras.

Räägime pikalt sellest, kuidas mehed üksteist üldse leidsid (vihjeks, et isegi kuulates hakkab külm) ning milline on nende lähenemine kinnisvarale. Elari puhul uurisime, kuidas toimus areng maaklerist kinnisvaraarendajaks ning mis sellise arengu motivaatoriteks olid. Raini puhul saime teada, et ta on omal ajal Eesti Ämblikmeheks ristitud, kuna vabal ajal meeldis talle mööda väiksemate, suuremate ja kohati ka päris suurte hoonete seinu ilma julgestuseta üles ronida.

Arendamise poole pealt rääkisime Creativestate’i juba tehtud arendustest ning vaatasime üle ettevõtte pipeline’i. Arutasime kõik koos ka kinnisvaraturu hetkeseisu üle ning kuidas kõrgenenud Euribor, suur inflatsioon ja Ukrainas endiselt vältav sõda kinnisvaraloomingut pärsib. Saab nalja, saab motivatsiooni ning jagatakse ka tarkuseteri – mida ühelt podcasti episoodilt veel tahta?!

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised