#140 | Mariilis ja Veiko – tartlaste teekond kinnisvaras sendisaagimise ja sotsiaalse kapitali abil

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 140. osas on meil Tartust külas täiesti tavalised lapsevanemad Mariliis Lepikult ja Veiko Strauss, kellega räägime nende põnevast eneseleidmise teekonnast, laste kasvatamisest ning kõige selle kõrvalt kinnisvaraportfelli ehitamisest.

Mariliis on enda sõnul olnud kogu elu korralik sendisaagija ning säästmise ja ränga tööga ostis ta 22-aastaselt ilma laenuta oma esimese korteri. Veiko on proovinud kogu elu igast hetkest viimast võtta ning kartnud pigem väikeseid sissetulekuid kui suuri väljaminekuid. Kokku elades on vormitud ennast üha rohkem n-ö keskpõrandale kokku.

Saates räägime paari senisest kinnisvarateekonnast ning õnnestumistest ja eksimustest, mis ühiselt tehtud on. Aga suure osa episoodi algusest pühendame huvitaval kombel hoopis erinevate mõtteviiside, paarisuhte nüansside ja tasakaalu otsimise püüdluste üle arutamisele.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised