#136 | Kuidas võtta ennast kokku ja teha (kinnisvarasse) investeerimises esimene samm!?

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 136. osas jätkame alustamise teemadel ning proovime anda näpunäiteid, kuidas säästmise, teenimise ja investeerimise teekonnal samm sammult kohalt minema saada. Ühesõnaga Siim ja Algis kehastuvad kumbki oma võimete piirides hobipsühholoogideks, hobiettevõtluscoachideks ning hobiinvesteerimisnõustajateks.

Läbi saate kõlab üks udus sõitmise metafoor, mis esialgu võib tunduda lapsik ja lihtsameelne, aga tõsisemal juurdlemisel peavad ilmaselt kõik tõdema, et see analoog meie saate teemadega on ülimalt tabav. Paneme saates maha teekaardi, kuidas väikeste summadega kõigepealt säästmist alustada ning seejärel samamoodi pisikeste sammudega investeerimisel käsi valgeks saada.

Siim jagab oma börsil investeerimise garanteeritud tulu eluhäkki, Algis räägib, kuidas ta ükskord peaaegu suutis ka 10€ säästa ning loomulikult vadistame pikalt ka kinnisvarasse investeerimise esimestest sammudest. Kõige muu kõrval anname verabaalselt kuuma kõigile neile, kelle esimene reaktsioon on, et “Ah, see 10€ kaupa säästmine ja investeerimine on mõttetu ja sellega kuskile finantsvabadusse ei jõua.”

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised