#129 | Täiskohaga ja meeletu entusiasmiga kinnisvaras toimetav Änni teab eduka flippimise valemit

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 129. osas võtsime taas ette korterite flippimise teema ning kutsusime saatesse Änni, kes viimased paar aastat on tegutsenud päris suurel skaalal korterite flippimisega. Seejuures tasub mainimist, et Änni teeb flippimist n-ö täiskohaga ehk siis lisaks kapitali kasvatamisele peab ta korterite flippimisest saadavast tulust ka elama.

Tegemisi ka “Sendid miljoniks” nimelises blogis kajastav Änni räägib saates väga detailselt kogu oma flippimise protsessist, alates korterite otsimisest ning ostutehinguteni jõudmisest, kuni maitseka lõppviimistluseni andmiseni. Loomulikult puudutame üsna pikalt kinnisvarainvestorite üht kõige põletavamat probleemi, kust tuleb tolm ja kuhu läheb raha… ei-ei, tegelikult ikka seda, et kust leida üheaegselt nii soodsaid kui ka kvaliteetseid ehitajaid, kes reaalselt ka oma lubadustest kinni peaksid.

Kogu juttu alustame väga värvika looga Änni esimesest korterist, mis sai ostetud alles hiljuti põlengu üle elanud majja, kus kontingent oli kahtlane ning lahendamist vajavaid probleeme tekkis omajagu. Lõpuks saame teada, mis on Änni lemmikpiirkond ja isegi kõige ihaldusväärsem korteriplaneering. Räägime flippide finantseerimisest, teistega koos tegemisest ning sellest, kuidas praegune turuolukord on flippimisele mõjunud ning kas ja kuidas on tulnud oma äritegevust muuta.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised