#128 | Miks ja kuidas hakata (heaks!) kinnisvaramaakleriks?

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 128. osas võtame taas ette ühe kõige põnevama teema kinnisvaramaailmas – maaklerid! Saatejuht Siimul on ees karm katsumus, kui üks kolme vastu olukorras vajavad ohjeldamist 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis ning 1Estate Kinnisvara maaklerid Aimar Läänaru ja Certh-Cristian Laul.

Saate esimeses osas räägime, miks otsustasid ehitusvaldkonnas korralikku karjääri teinud Aimar ning noor ja hakkaja Certh-Cristian maakleri elukutse kasuks, mis neid maakleritöö juures kõige rohkem paelub, kas ainus alustamise moodus on külmade kõnede tegemine, millised isikuomadused peavad maakleril olema jne.

Pärast Lumiorava vee joomiseks tehtud kõllipausi võtsime ette veidi teravamad teemad ja rääkisime konkreetsete näidete najal, miks maakleritel on ühiskonnas pigem negatiivne kuvand ning kuidas meie saatekülalised proovivad järk-järgult seda n-ö kilekotimaaklerite poolt lõhutud mainet parandada.

Kes on kunagi mõelnud maakleriks saamise peale, kes ei saa endiselt täpselt aru, mida head maaklerid teevad ning mis lisandväärtust nad pakuvad või kes lihtsalt tahavad teada, kui suurte rahamägede otsas maaklerid istuvad, siis see saade on just teile!

Hea sisekaemus on see ka tegutsevatele maakleritele, sest kui tundub, et saates mõni torge riivab, siis saab hoogu juurde, et ennast täiendada ja arendada. Hea võimalus ennast maaklerina täiendada on ka Algise 14.-15. aprillil korraldatav koolitus “Parim maakler: Sinu äri kasv algab siit!” Lisainfo ja piletid saab siit: kinnisvaraseminarid.sendsmaily.net/landing-pages/908c2f7c-4a23-4da4-9c30-c9275394e0a0/html/?fbclid=IwAR3JYu67vBrT55bSKKAQXfABYBvvxtP1pxAmTm6Vyds7z22ZtsliJubLbGg

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised