#127 | Marko Oologa investeerimisest, säästmisest ja loomulikult kinnisvarast

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 127. osas tuli meile külla investor, ettevõtja ja pereisa Marko Oolo, kes on ilmselt enamikule meie saate kuulajatele tuttav mees. Kuna kümmekond aastat läbi Investeerimisklubi ja Investeerimisfestivali eestlaste rahatarkust edendanud Marko on suurepärane vestluskaaslane, siis sihime ka selle osa pikkusega üsnagi rekordilähedasi numbreid.

Saate esimeses osas, enne Lumiorava vee kõllipausi, keskendusime veidi üldisematele teemadele, kui rääkisime Marko igapäevastest tegemistest varajases faasis ettevõtetesse investeerivas Superangeli fondis, tema teekonnast esimesest investeeringust kuni tänaseni välja, Investeerimisklubi ja Investeerimisfestivali tekkeloost ning üldiselt investeerimisest ja säästmisest.

Episoodi teises pooles keskendusime rohkem kinnisvarale, kui vaatasime üle Marko enda kinnisvaraportfelli, panime sõnadesse ühe strateegia, mille plusse ja miinuseid alustavad kinnisvarainvestorid võiksid oma teekonna alguses kaaluda, mõtlesime, kui suure osa võiks kinnisvara ühest tasakaalustatud investeerimisportfellist võtta ning mis üleüldse on füüsiliselt kinnisvarasse investeerimise peamised plussid ning suurimad kitsaskohad.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised