#126 | Markus Alfred Kõiv Põhja-Tallinna ühikakorteritest, järelmaksuga ostmisest ja hindamisest

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 126. osas on meil külas mikroinvestor ja värske kutseline hindaja Markus Alfred Kõiv, kellega räägime nii tema isiklikust teekonnast kinnisvaras kui ka kinnisvara hindamise nüanssidest. Esimest korda juba enne eelmist suurt kriisi kinnisvaraga kokku puutunud Markus jõudis päris mõtestatud investeerimise juurde aga rohkem kui kümmekond aastat hiljem.

Investeerimise poole pealt räägime Markusega erinevaid huvitavaid lugusid Põhja-Tallinna (kuri)kuulsates ühikates olevatest minikorteritest ning nendega seotud erinevatest väljakutsetest. Eriti põnev on see aspekt, et enamuse oma korteritest on Markus ostnud müüja poolse järelmaksuga ehk siis olukorras, kus tal momendil endal finantsilisi vahendeid selleks polnud.

Kinnisvarahindamise poole pealt keskendume Markuse abil erinevatele väärarusaamadele ja müütidele, mis hindamisega turul kaasas käivad ning vaatame asjale peale ka investori silmade läbi. Kuidas ise saab natukene hinnatava vara väärtust kasvatada, mida hindajat kutsudes tasuks arvestada, kuidas hindajaga tasuks suhelda ning millistest ebareaalsetest ootustest tasuks juba eos lahti lasta.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised