#125 | Flippimise eri! Scandi.ee ehk kuidas flipitakse veerandsada korterit korraga

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 125. osas keskendume korterite flippimisele Tallinnas ning flippimisele suures mahus, mitte põlve otsas ühe kaupa, nagu Siim on seda mõned korrad teinud. Meil on külas Scandikodu OÜ kinnisvara arendusjuht Danil Garmatyuk, kes tegeleb kaubamärgi Scandi.ee all tegutsevas ettevõttes igapäevaselt korterite ostu- ja müügiprotsessidega ning kogu asjaajamisega, mis sinna vahele jääb.

Räägime lahti alles mõned aastad tagasi suuremas mahus flippimisega turule tulnud Scandi.ee alguse loo ning süüvime seejärel juba täielikult suures mahus flippimisele. Olgu öeldud, et ettevõttel on maksimaalselt olnud korraga töös ca veerandsada korterit ning kõige mugavamalt tuntakse ennast olukorras, kus korraga on tegemisel 10-15 objekti.

Danil selgitab, mis piirkondadele Scandi.ee on keskendunud, kuhu üldse ei taheta oma nina pista, miks on fokusseeritud täielikult paneelmajade tüüpkorteritele, mis nippidega üritatakse korteritele lisandväärtust anda, kui palju ostul proovitakse hinda kaubelda, milline on ettevõtte tüüpklient ning palju palju muud. Üritasime täiesti süüdimatult Danililt välja pinnida ka selle, kui suured kasumimarginalid taolises mahus tegutsedes flippimise äris on ning kuidas on neid mõjutamas langev kinnisvaraturg.

NB! Saame teada ka väga konkreetse numbri, mis professionaalsed flippijad arvestavad ühe ruutmeetri renoveerimise kuluks! Kuna see on meie kuulajate üks populaarsemaid küsimusi, siis tasub igal juhul see saade ette võtta.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised