#123 | Kriminaalist maakleri ja võlglasest üürnikuga alustanud Mart Laul ja tema pöörane teekond

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 123. osas oleme taas ägedate külaliste lainel, kui meile on oma teekonnast kinnisvaras rääkimas väikeinvestor Mart Laul, kes 5-6 aastaga on üles ehitanud kadestamisväärse portfelli, kus on nii üürikortereid kui ka muud huvitavat. Lisaks sellele, et teekond on olnud kiire, on seal juhtunud ka mitmeid täiesti uskumatuid lugusid, mis kindlasti annavad värvi meie kunagi reaalsuseks saava “Kinnisvarajutud” teleseriaalile.

Seejuures on hämmastav, et Mardil pärast alguses ühest sügavast ämbrist teise tammumist säilis motivatsioon ja tuhin kinnisvaras jätkata. Nimelt sattus Mart oma kõige esimese tehinguga petisest kinnisvaramaakleri otsa, kes hiljem oma tegude eest ka trellide taha pandi ning esimeses reaalselt üürile läinud korteris sai kohe endale sisse inimese, kes juba teisel kuul võlgu jäi.

Kuigi Mardi ekstreemsused on olnud väga ekstreemsed, siis tegelikult on tal läinud väga hästi, kuna plaan on olnud paigas. Ühel hetkel jõudis Mart tõdemusele, et pole mõtet üksinda punnida, vaid tugevus peitub koostöös ning nii sai kokku pandud kolmene seltskond, kellel kõigil omad tugevused ning kellega on nüüd mõne aastaga paugutatud portfell nullist üheksa korterini ning tehtud ka üks flip, mis Siimu pani korralikult õhku ahmima.

Algise kord oli ahhetades kopse ventileerida siis, kui selgus, et kolm musketäri on oma pilgud pööranud ka Pärnusse ning jahivad järgmiseks projektiks juba kortermaja. Eriti palju nalja sai siis, kui selgus, et peaaegu oleks Mart ja co Pärnus meile naabriteks sattunud. Aga saatus tahtis hetkel veel teisiti.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised