Veiko Valkiainen: podcastiga haarad tunnikese kuulajate eksklusiivset tähelepanu!

JAGA:


Eelmisel suvel käisin Äripäeva raadios mõtteid vahetamas podcastimisest kui enesearengu- ja õppimisvahendist. Käesolev episood on lühike kollaaž minu tollastest mõttekillukestest; nö kontsentraat sellest, kuidas podcastide kuulamise/ loomisega iseennast arendada. Usun, et see veerandtund võiks olla heaks innustavaks süstiks nii neile, kes podcaste juba täna kuulavad/ loovad kui ka neile, kes on seni vaid mõelnud nende kuulamisest-loomisest.

“Mina usun siiralt, et podcastide kuulamine – aga veelgi enam podcastide tegemine – on suurepärane võimalus õppida, areneda ja kasvada; podcastid on formaat, mille üks suurimaid võlusid peitub just selles, et sul on võimalik haarata teemast huvitatute tähelepanu üpris pikaks ajaks. Kui minu podcastid on keskmiselt ca tunniajased – on pikemaid, on lühemaid –, siis saada tänasel infoküllusest rikutud maailmas tund aega kuulaja eksklusiivset tähelepanu on võimas! Ja seeläbi mingil olulisel teemal kuulajate teadlikkust tõsta – see on lihtsalt suurepärane.” – Veiko Valkiainen

Kuulake ikka…

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Populaarsed

Hiljutised