Tiina Saar-Veelmaa: juht peab toetama läbi töö ja ettevõtte töötaja isiklike unistuste elluviimist

JAGA:


Uue aasta esimeseks linnukeseks on vestlus tunnustatud karjäärinõustaja, psühholoogi, koolitaja, tööõnne spetsialisti Tiina Saar-Veelmaaga. Tema sulest on ilmunud mitmeid raamatuid, viimatine pealkirja all “Tööga õnnelikuks”. Tööõnnest ja selle võimalikkusest Tiinaga räägimegi.

“Kuigi enamik inimesi soovib, et töö põimuks nende elustiiliga, nende karjäär oleks rikastav ning toetaks isiklike unistuste täideviimist, on paljud ettevõtted veel kinni iganenud töösuhetes ja ajale jalgu jäänud töökultuuris. Nad püüavad töötajate tegevust siduda vaid ettevõtte eesmärkidega.

Kõik juhid võiksid teadvustada ennast tööõnne spetsialistina oma inimeste jaoks. Juhil tuleks pidevalt astuda tööõnne nõustaja kingadesse, küsides inimestelt: kuidas see töö ja meie ettevõte aitavad sul sinu unistusi ellu viia? Inimesed soovivad pühenduda tööandjatele, kes aitavad neil nende unistusi ellu viia ja kes toetavad nende elustiili. Mitte vastupidi, kus inimesed teenivad üksnes ettevõtteid ja olemasolevad täiskohaga töösuhted tarbivad ära inimese kogu ärkveloleku aja loome-energia.” — Tiina Saar-Veelmaa

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised