Siim Raie: artrovert on inimene, kes on oma tähelepanu pööranud kunsti poole

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on avaliku teenistuse tippjuhi ametist kunstidiileriks hakanud Siim Raie. Mulle väga sümpatiseerib Siimu julge samm pärast 25. aastat palgatööd erinevatel juhtimispositsioonidel avada Nõmmel oma kunstigalerii! Siim on olnud Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor, Vabariigi Presidendi Kantselei direktor ja Muinsuskaisteameti peadirektor, nüüd aga juba aasta otsa Eesti kaasaegsele kunstile pühendatud galerii ARTROVERT asutaja. Selles episoodis räägimegi rohkem kunstimaailmast, kunstiettevõtlusest ja kunsti väärtusest nii meie sees kui ka meie ümber.

“Osaühingu asutamise juures vast see kõige keerukam osa oligi sobiva nime leidmine. See on tegelikult ikkagi oluline ning peab ka turul töötama. Nimi Artrovert on tuletatud sõnadest ekstravert ja introvert ning kunst. Kui introvert on keegi, kes on suunatud sissepoole, siis artrovert on keegi, kes on alati pööranud oma pilgu kunsti poole. Võib-olla on see liigne kalambuur, aga niimoodi ta lõpuks välja kukkus. Ja galeriis on esindatud just nende kunstnike tööd, kes minu pea pöörama panevad ja pilku püüavad.” – Siim Raie

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Populaarsed

Hiljutised