Priit Liiv: usaldus oli põhjus, miks mind NBFi tegevjuhiks valiti

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on Nordic Business Forumi värske juht Priit Liiv. Helsingis toimuv siinse piirkonna suurim juhtimiskonverents Nordic Business Forum on olnud juba aastaid Eesti juhtide ja juhtimisvaldkonnast huvitatute meelis kogunemiskohaks. Parimatel aastatel on konverentsil Eestist osalejaid ligemale tuhatkond. Priit on erinevates rollides NBFiga olnud seotud juba kümmekond aastat ning hiljuti valitigi ta maailma tipptasemel juhtimiskonverentsi korraldava organisatsiooni eestvedajaks. Priiduga räägime nii tema juhiks kasvamise teekonnast, NBFi korraldamise telgitagustest kui ka üldse laiemalt tuleviku juhtimistrendidest.

“Ma arvan, et Nordic Business Forumi juhiks valiti mind tänu usaldusväärsusele, aastatega tekkinud usaldusele. See sisaldab esiteks nii-öelda väärtuspõhist kooskõla. Ehk mida iganes see inimene, keda sa usaldad, ka ei teeks, sa tead, et see on kantud samadest väärtustest. Ja teine pool on, ma arvan, kompetentside põhine usaldus. Mis tähendab siis, et ta saab selles rollis edukalt hakkama. Ja eks mul oli algselt ka kohusetäitja periood, kus oli võimalik seda usaldust siis testida – kas usaldus on õigustatud või mitte?” – Priit Liiv

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Populaarsed

Hiljutised