Mihkel Tammo: tõeline väärtus meie elus peitub andmises, mitte saamises

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on Tammode pereettevõtluse tulevikuvisiooni kujundav Mihkel Tammo. Mihkel on varasemalt olnud tööstustehnika tootmisettevõtte Estanc juht, Rohetiiger algatuse asutaja ja viimati ka EASi ettevõtluse- ja innovatsioonikeskuse direktor. Nagu öeldud, täna toimetab ta aga Tammode perele kuuluvate ettevõtete valdusühingu – Tammo Industries for Future Communities OÜ – visionäärina. Istusime Mihkliga maha, et põrgatada mõtteid juhtimisfilosoofiast, juhina sügavusse kasvamisest ja vaimsest intelligentsusest.

“Ma arvan, et vaimse intelligentsuse mõiste olemuses hakkab inimese jaoks palju muutuma, kui ta võtab omaks uskumuse, et tõeline väärtus meie elus peitub andmises, mitte saamises. See on minu kogemus. Mulle tundub, et see universum töötab nii. Elu toimib andmise rütmis, mitte saamise rütmis. Kui võtta vaid üks asi meie vestlusest endaga kaasa, siis see võiks olla see mõte.” – Mihkel Tammo

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Populaarsed

Hiljutised