Martin Rajasalu: tehisintellektist juhtimismentor "Aidan" hakkab toetama juhte

JAGA:


Minu seekordseks vestluspartneriks on töökogemuse monitooringuga tegeleva Moticheck’i tegevjuht ja kaasasutaja Martin Rajasalu. Martin on tänaseks oma meeskonnaga välja töötanud esimese versiooni tehisintellektil põhinevast juhtimismentorist nimega Aidan. Mõned aastad turul olnud Moticheck’i jaoks oli AI-l põhineva juhtimismentori loomine loogiline jätk oma põhitootele, milleks on töökogemuse monitooringuplatvorm. Minus tekitas see uudis tohutult uudishimu ja elevust ning tahtsin Martiniga maha istuda, et põrgatada mõtteid teemal, kas tehisintellektist võiks saada väärt tugi meeskondade juhtidele?

“Maailmas üha suuremat kasutust leidval AI-l põhineva juhtimismentori Aidan eesmärk ongi pakkuda juhtidele organisatsiooni tööelu parendamiseks või juhtimisväljakutsete lahendamiseks erinevad nõuandeid. Kui juht küsib Aidanilt küsimuse, siis mentor annab talle vastusena just neid soovitusi, mis põhinevad konkreetse meeskonna enda rahulolu monitooringutest saadud andmetel ning maailmas levinud praktikatel. Näiteks, kui juht näeb, et töötajatel on viimasel kuul sära silmist kadunud ja tulemused langenud, võib ta küsida: kuidas tõsta tiimi motivatsiooni? Aidan analüüsib tiimiliikmetelt saadud tagasisidet ja veebis kätte saadavaid juhtimisnõuandeid ning genereerib nende põhjal sobivaima vastuse.” – Martin Rajasalu

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Populaarsed

Hiljutised