Kuldar Leis: ettevõtlikkus kui eluviis

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on Sihtasutuse Tartu 2024 juht Kuldar Leis, kes koos oma tiimiga koordineerib Euroopa kultuuripealinna tänavust programmi Lõuna-Eestis. Tema renomee ettevõtluse edendamisel viimase veerandsaja aasta jooksul on muljetavaldav; ta on edukalt toimetanud mitmes erinevas ärivaldkonnas, hariduse ja ettevõtluse põimises, regionaalsel tasemel kogukonna juhtimises jne. Kuldar on endine Hoiupanga regioonijuht, tuntud kui Ösel Foodsi ja Premia Foodsi endine juht, samuti kui Eesti esimese sertifitseeritud passiivmaja rajaja ning seotud mitmete ettevõtete börsile viimisega. Eks ta on senini ühe omanikuna seotud mitmete ettevõtete arengu juures. Mulle on avaldanud sügavat muljet Kuldari kirglik ettevõtja mentaliteet, innovatsioonile keskendumine ja tohutu pealehakkamine uute initsiatiivide elluviimisel. Nii istusimegi Kuldariga maha ja põrgatasime mõtteid, kuidas tema ettevõtjaks kujunemise teekond on lahti rullunud ning mida ta oma kogemuste põhjal juhtimise juures kõige olulisemaks peab.

“Ma ei teagi, kust see selline pidev uute ettevõtmiste soov minus pärit on, et ikka ja jälle tahan midagi uut ära teha. Aga nii on läinud ja see tegelikult hoiab mind erksana elus. Kui on mingi uus valdkond või mingi uus tegevussuund, isegi millest ma võib-olla algselt lõpuni aru ei saa, siis see kuidagi ikkagi motiveerib tegutsema. Paneme siis hea tiimi kokku ja teeme ära! Äkki on see, mis muudab, kui mitte kogu maailma, siis vähemalt mingit osa sellest paremaks. Ma kohe tahan asju ette võtta, algatada muutusi, mis pole ainult mulle või mu ettevõtetele kasulikud, vaid mis aitavad kaasa terve kogukonna heaolule.” – Kuldar Leis

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Populaarsed

Hiljutised