Kristjan Lind: aitame kujundada linnad inimkesksemaks, keskkonnasäästlikumaks ja tervislikumaks

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on aasta noore ettevõtja tiitli pälvinud Bikeep OÜ tegevjuht Kristjan Lind. Bikeep’i missiooniks, kõige laiemas mõttes, on edendada mikromobiilsuse kaudu keskkonnasäästlikkust, kvaliteetset elukeskkonda ja tervislikke elustiiliharjumusi. Nende põhitooteks on nutikas jalgrattaparkla, mis pakub lahenduse rataste ja tõukerataste mugavaks ning turvaliseks hoiustamiseks. Rääkisime Kristjaniga Bikeep’i tänaseks juba kümneaastasest eluteest ja tulevikuambitsioonidest ning samuti kuidas Kristjani enda ettevõtjaks ja juhiks kujunemise teekond on lahti rullunud.

“Kui rääkida Bikeep’i visioonist, siis mind kõnetab väga ’15 minuti linna’ kontseptsioon, mis lihtsamalt öeldes tähendab, et kõik inimese igapäevaeluks vajalik peaks olema tema kodust 15-minutilise jalutuskäigu või rattasõidu kaugusel. See läheb hästi kokku ka meie tulevikunägemusega – kujundada meie linnad inimkesksemaks, keskkonnasäästlikumaks ja tervislikke elustiiliharjumusi soodustavamaks läbi mikromobiilsuse edendamise. Bikeep’i tagasihoidlik roll selles on muuta mikromobiilsussõiduki kasutamine ülimugavaks ja muretuks.” – Kristjan Lind

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Populaarsed

Hiljutised