Jaanika Rannula: kuidas sünnib vabadusest vastutus?

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on Jaanika Rannula, Eesti Supervisiooni ja Coachingu ühingu president. Jaanika tegutseb igapäevaselt executive & leadership coach’ina (PCC, ICF), superviisori ja juhtimiskoolitajana ning on ka inspireerivate arengukaartide autor. Hakkasime Jaanikaga üksteiselt küsima igasuguseid põnevaid küsimusi: kas ilma kokkulepeteta, raamideta, süsteemita, protsessideta jne. saab tulemuslikult eksisteerida tegevusvabadus? Millele baseeruvad iseseisvad meeskonnad? Mis tegurid mõjutavad meie koostööd ja tulemuslikkust isejuhtimise kontekstis? Mis üldse on iseseisvate meeskondade edu võti? Äge vestlus oli!

“Vabadus ja iseseisvus toetavad tulemuslikkust vaid siis, kui on ühiselt läbiräägitud raamid, mille sees me tegutseme.” – Jaanika Rannula

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Populaarsed

Hiljutised