Coaching, väikesed võidud ja edusammude märkamine

JAGA:


Sõbrad, tänane episood on järjekordne sooloepisood ning jätk minu coachingust inspireeritud mõtiskluste seeriale. Käesoleva episoodis heidan korra pilgu motivatsiooni teemadele coachingu protsessis. Episoodis mõtisklen valjult, kuidas hoida või pigem isegi suurendada coachitava sisemist motivatsiooni pikaajalise arenguteekonna vältel.

“Coachingus on ülioluline läbi mõelda, kuidas igapäevaselt teadlikult tähelepanu pöörata pisikestele edusammudele coachitava elus. Ma siiralt usun, et üks võimsamaid vahendeid coachitava sisemise motivatsiooni suurendamiseks oma arenguteekonnal on võtta eraldi regulaarselt aega väikeste võitude märkamiseks ja tajumiseks. Progress tuleb muuta käegakatsutavaks; piltlikult tuleb luua nö kraadiklaas või pulsikell, mis aitaks järjepidevalt coachitavale tagasi peegeldada, kuidas tal õnnestus ühel või teisel päeval oma soovitud tuleviku poole sammukese edasi liikuda. Uskuge mind – väikeste võitude tunnetamisel on uskumatult suur motiveeriv mõju!” – Veiko Valkiainen

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Populaarsed

Hiljutised