Asko Talu: iga organisatsiooni põhiprotsess on inimese areng

JAGA:


Asko Talu: iga organisatsiooni põhiprotsess on inimese areng

Mul on väga hea meel tutvustada seekordset vestluskaaslast Asko Talu, kes juhtis aastaid logistikafirmat TNT Eesti saavutades suurepäraseid tulemusi nii äri kui ka meeskonna arengu vaates. Viimased kümmekond aastat on Asko aga peamiselt toimetanud mentori rollis, aidates juhte isikliku arengu ja meeskonna juhtimise teemadel. Asko usub, et juhi üks peamisi ülesandeid on toetada oma meeskonnaliikmete arengut iseseisvamaks muutumisel, sest ükski saavutus ei ole nii tähtis, kui see muutus inimese sees, mis aitas tal saavutuseni jõuda.

“Kõikvõimalike inimühenduste, sh äriettevõtete, põhiprotsess on inimese areng. Kui inimene ei taju piisava selgusega, kuidas ta konkreetses keskkonnas kasvab ja edasi areneb, kuidas tema võimed ja tuleviku väljavaated järjest avarduvad, siis ta kas hakkab võitlema, mandub või lahkub!” — Asko Talu

Soovitan kindlasti kuulata …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised