92 – Rain Tunger – “Ole nagu vesi, adapteeru oma keskkonn…

JAGA:

Rain Tunger

“Elu on vee voolamine.”

Tänase saate kangelane on Rain Tunger. Lihtsam oleks nimetada asju, millega Rain ei tegele, sest neid oleks kindlasti vähem, kui asju, mida ta teeb. Rain on kahe tütre isa, elukaaslane, poeg, Raadio2 saate “Progressioon” saatejuht, teenindusmeeskondade juht, ekstaatilise tantsu austaja ning lihtsalt hea inimene. Mees peab kõige olulisemaks olla eelkõige heas suhtes iseendaga.

“Märkasin, et ma pole absoluutselt ühenduses oma kehaga. Keha koguaeg räägib.”

Rain huvitub väga paljudest erinevatest valdkondadest. Tööalaselt on tema peamiseks eesmärgiks kujundada teenindust ja hoolitseda selle eest nii, et meeskonnad oleksid ühele eesmärgile häälestatud ja et kõik tunneksid tööst rõõmu. Lisaks õpib Rain omal käel kitarri mängima ja laulma, millega üritab üles äratada väikest last endas.

Rainu suur inspiraator ja kingitus on tema parim sõber Alar Ojastu. Koos praktiseerivad mehed erinevaid enesearengu praktikaid nagu näiteks Circling ehk aususe ja eheduse praktika.

Rainu soovitus kõigile on võtta vastu igat päeva ja hetke nii, nagu see on. Märgata imesid ja head. Tunda ilu väikestest asjadest. Olla üksteisele toetavad jõud. Samuti rõhutab ta tõsiasja, et ainuke asi, mida me omame, on meie keha. Seega õppida iseennast tundma ja hoida oma templit!

“Kõige olulisem aeg millegi tegemiseks on praegune hetk. Kõige olulisem inimene selles hetkes on sinu vastas olev inimene. Kõige olulisem tegevus sellel hetkel on see, et ole tema vastu hea.”

Tänases saates:

  • Tunnustamise olulisus. 13:00

  • Hukkamõistmine enesekaitseks. 16:00

  • Katse hea märkamiseks. 18:00

  • Kust võtab Rain julguse olla aus? 21:28

  • Vesi. 28:15

  • Muretsemine ja selle ümber defineerimine. 30:47

  • 3 kõige olulisemat küsimust Tolstoi järgi. 40:32

  • Nõrkuse ja emotsioonide välja näitamine meeste seas. 52:33

  • Kas sa oled valguse või pimeduse rüütel? 58:50

  • Kust sai Rainu enesearengu teekond alguse? 1:02:33

“Muretsemine on hoolimine ilma usalduseta.”

“Kõik, mida kogeme, on meie alateadvuse projektsioon.”

Hea kuulaja! Kui Sul on meile või Rainile küsimusi/ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust Facebookis või kirjuta [email protected]. Hoia end meie tegemistega kursis ja jälgi meid ka Instagramis!

Veel

Hakkame tegutsema
Hakkame tegutsemahttp://hakkametegutsema.ee
Kuskilt tuleb alustada... Saatejuht: Karel Laipaik Asutaja: Indrek Põldvee #HakkameTegutsema

Populaarsed

Hiljutised