#30 Jälle need loomaõigused

JAGA:

Anu ja Farištamo Loomusest tulid taas kord külla ning me rääkisime, mis need loomaõigused tegelikult tähendavad, jätkuvast zoofiilia vastasest võitlusest, poliitikast ja sellest, miks muinasjutte ei tasu ikkagi tõepähe võtta. Samuti vastasid külaliseksperdid kaheksale loomaõiguste vastuargumendile… enam-vähem.

16.-18. juunil toimub veebi vahendusel taas Loomuse ja Eesti Vegan Seltsi eestvedamisel rahvusvaheline loomaõiguste konverents, seekord koostöös Kriitiliste Loomauuringute Euroopa Assotsiatsiooniga (EACAS). Konverents toimub 8. korda, teemaks on sel aastal "Isepäine loomaõiguslus?" ning kõne alla tulevad liikumisesisesed ja -välised traditsioonid ja muutused.

Loe lähemalt: loomus.ee/konverents/

ja liitu üritusega Facebookis: fb.me/e/2rw3PH9ZF

Veel

Eesti Vegan Podcast
Eesti Vegan Podcast
Kui sul on lähedane inimene, kes on vegan või keegi, kes tahaks veganiks hakata, aga samas mitte väga... kui sul on keegi, kes on täiesti suvalisel arvamusel veganitest või keegi, kelle elu eesmärk on kommenteerida veganeid puudutavaid artikleid... kui sul on keegi, kellel on lehm või koer... või karihiir... kui sul on keegi, kes sorteerib prügi ja hoiab kokku vett, aga armastab samas väga liha süüa... või, kui sul on juhtumisi keegi, kes elab planeedil Maa... siis see podcast on mõeldud just talle.

Populaarsed

Hiljutised