#88 vanemlusmentor TANEL JÄPPINEN: „Laps peab olema kuuldud ja nähtud!“

JAGA:


Tanel Jäppinen on abikaasa, isa, rahumeelse vanemluse mentor ning Rahumeelse vanemluse raamatuklubi ja isade mastermindi looja.

Nagu arvata võib, hakkas Tanel rahumeelse vanemluse vastu huvi tundma siis, kui sai ise isaks. Kahjuks puudusid tal eeskujud, keda isana kopeerida, ja nii tundis ta ennast selles rollis ebakindlalt. Ta hakkas lugema raamatuid, osalema kursustel ning läbis lõpuks USAs asuva Jai Institute of Parenting rahumeelse vanemluse mentori õpingud. Tänaseks on ta juhtinud nii Pere ja Kodu kui ka enda loodud Rahumeelse vanemluse podcaste, mida on kokku kuulatud enam kui 1 000 000 korda! Samuti käib ta esinemas algkoolides, lasteaedades ja ettevõtetes.

Saates rääkisime:

⚜️ Taneli teekonnast lapsevanemluse mentorluseni
⚜️ Suurimatest väljakutsetest lapsevanemaks olemises
⚜️ Mis on tüüpilised vead, mida me lapsevanematena teeme?
⚜️ Kas laps ja lapsevanem on perekonnas võrdsed?
⚜️ Miks on oluline üks ühele aega võtta oma kaaslasega ja oma lastega?
⚜️ Meestest, isaks olemisest ja Isade Mastermind programmist

Infot Taneli ja rahumeelse lapsevanemluse kohta leiad aadressilt www.taneljappinen.com/; Instagramis otsi @ taneljappinen
Liituda võid Facebooki grupiga “Rahumeelne vanemlus” ja loodud on ka isade toetusgrupina mõeldud Isade Mastermind grupp, mille kohta saad infot, kui võtad Taneliga otse ühendust 😊

Sügavaid taipamisi ja teadlikku lapsevanemlust! 💛
Dalí

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised