#79 NYMF Moestuudio süda ja hing Triin Kärblane: "Olen kogenud palju erinevaid minasi!“

JAGA:


Üdini naiselik ja ingellike sinisiniste silmadega moelooja Triin Kärblane on üles kasvanud üle võlli idealistlikkus kleidimaailmas täis sitse ja satse. Ometi ei ole ka Triinu elu ainult mannavaht ja maasikad, vaid üks lõputu iseenda olemuse uurimine ja kihtide kompamine.

Triinu puhul on eriline tema maailmatunnetus, mida ta oma loomingusse paneb. See on kindlasti ka põhjus, miks Triin Kärblasest sai esimene Eesti moedisainer, kelle kaubamärk kutsuti osalema kõrgmoe aasta tippsündmusele Milano Fashion Week’ile. Olles ise parasjagu sügavamates transformatsioonides, kajastub see ka NYMF kollektsioonis.

Triin laiendab pidevalt oma amplituudi, käib ära aina sügavamates kihtides, et saaks avarduda ja iga kord jälle uutesse kõrgustesse tõusta, mängib enda sees mees- ja naisenergiatega ning tunnetab enda jumalannaks olemist!

Nii annab ta läbi enda loomingu edasi oma kogemust ja vibratsiooni. Usaldades, pühenduses ja minnes protsessiga kaasa, struktureerib ta iseennast ümber ja loob uusi põhiväärtusi – ilmselt ainult selliselt saabki materialiseeruda täiesti uus kvaliteedi struktuur. Ka Triinu loodud kiilijumalanna talisman ja ühtlasi NYMF moestuudio kaubamärk, tähistab taassündi iseenda jumalannaks olemisse!

SAATES RÄÄKISIME:
⚜️ Miks sai Triinust moelooja?
⚜️ Kuidas Triin oma sagedust kõrgel hoiab?
⚜️ Avardavast preestrinna elust Balil
⚜️ Triinu missioonist
⚜️ Iseendaga deitimisest 😊

Triinu kohta saad infot kodulehelt www.nymf.ee/ , Instagramis saab tema tegemistega kursis olla @triinkarblane lehel.

Pehmet ja jumalannalikult ilusat kuulamist 💛
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #moelooja #triinkärblane #nymf

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised