#74 DISCi koolitaja KAIA JOY TAMMEKÄND „Ma olen inimene, kellega on lihtsalt huvitav vestelda!“

JAGA:


Panin seekord selle tiitli, DISCi sertifitseeritud koolitaja, Kaia Joy Tammekännule, külge nö „jõuga“. Vastus küsimusele „Kes Sa oled?“ oli tunnipikkune. Sellest sai põnev ja sisutihe järjekordne osa Dalí podcastile ja kes Kaia Joy siis on, saad Sa ise tunnetada, kui saate ära kuulad!

Erinevatel eluperioodidel omandame me erinevaid kogemusi. Lubades neid kogemusi ja lastes neid endast läbi, rikastab see meid.

Kaia Joy räägib, kuidas ta mängeldes samastab ennast erinevate rollidega elus, kuidas ta kogeb ja elab, aga ei soovi ennast tituleerida üheks või teiseks. Küll aga noppisin saatest üles järgmise lõigu: „Seda ma küll vahel armastan öelda, et ma olen nagu inimeste, maailmade ja energiate vaheline tõlk- näiteks jälgin kaht inimest vestlemas ja näen ära, kus nad mööda panevad. Näen, kus üks või teine kinni on, kus keegi eksinud on, kus need kaks inimest teineteisest mööda lähevad. See kõik võimaldab mul olla neutraalne.“

SAATES RÄÄKISIME:
⚜️ Identiteedist
⚜️ DISCi energiatest
⚜️ Kas inimesed muutuvad või mitte?
⚜️ Kuidas eristada endas erinevate karakterite energiaid ja kas neid saab teadlikult muuta?

Kaia kohta leiad infot kodulehtedelt www.voluelu.eu , Facebookis Kaia Joy Tammekänd.

Voolavat kuulamist 💛
Dalí

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised