#72 Mona Kattel: „Elu on kogemiseks!“

JAGA:


Mona Kattel on heaoluplatvormi MOKAfit looja, sertifitseeritud EFG neljanda taseme personaaltreener, Yoga Alliance 200h joogaõpetaja ja ettevõtja.

Mona on olnud lapsest saadik loov ja iseseisev, lüües käed külge kõigele, mis huvi ja pinget pakub- ja seda on tema elus palju! Mona ise kirjeldab ennast rõõmsa „rohutirtsuna“, kes uudishimulikult mööda maailma ringi hüppab ja tunneb lapselikku elevust elu osas. Kui äge ja tervendav! 🤩🙌

Dalí podcastis rääkisime Mona teekonnast MOKAfitini ja Bali saarest kui kiirteest tema enesearenguteel. Vaatamata üsna noorele eale on Mona kogemustepagas mahukas ja tal on palju jagada. Kuula, kuidas Mona elu usaldades (ja muidugi ka unistuste nimel täiega tööd tehes!) on jõudnud siia, kus ta täna on!

SAATES RÄÄKISIME:
⚜️ Kuidas Mona – kaks ohvrit näpus – Balile kolis
⚜️ Kuidas Bali teda vastu võttis ja mida ta sellest õppis?
⚜️ Millest sündis idee luua MOKAfit ja pakkuda inimestele kodus treenimise võimalust?
⚜️ Milliseid nõuandeid annab Mona alustavale ettevõtjale?

Mona ja tema treeningprogrammide kohta leiad infot kodulehelt mokafit.com/, Instagramis otsi @mona.kattel

Inspireerivat kuulamist💛
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #monakattel #mokafit #personaaltreener

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised