#70 – Valgustöötaja KADRI TILK: "Aktiveerin inimeste valguskoode!"

JAGA:


Kadri Tilk on Dalí podcastis tegelikult korra juba käinud. Kaks aastat tagasi, saade number 10. Siis rääkisime enesearmastusest ning Kadri oli oma eluga hoopis teises kohas kus praegu. Selle kahe aasta jooksul on toimunud tohutu transformatsioon – ta elab uues kohas, tal on lühikesed juuksed, ta elus on sügav ja puhas armastus, ta teeb hoopis uut tööd!

Käesolevas episoodis jagab Kadri oma lugu ärkamisest ja sellega kaasnenud teadmisest oma elu ülesande osas – aktiveerida inimeste valguskoode. Mida see täpsemalt tähendab ja mismoodi kõlab valguskeel? Kuula saatest!

// Saate ilmumise ajaks olen ka mina, Dalí, läbinud Kadri juures valguskoodi aktiveerimise seansi. Pärast seda on tunne olnud ülev – olen oluliselt rohkem kontaktis oma hinge väärtustega, pehmem ja rahulikum, maandatum ja igatepidi kaunim. VÄGA SOOVITAN, kui hing kutsub!

SAATES RÄÄKISIME:
💚 Mis on varjud me olemuses?
💛 Kuidas kõlab valguskeel?
💚 Mis Kadriga kevadel juhtus?
💛 Mis on kehakoodide aktiveerimine?

Kadri kohta leiab infot tema Facebooki lehelt: www.facebook.com/ByElohimma

Avarat kuulamist!
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #kadritilk #energiaterapeut #terapeut #valguskood

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised