#67 coach Reelika Ojakivi õppetunnid Berliini lennujaama maha jäämisest

JAGA:


Seekordsesse episoodi kutsusin rääkima minu märtsis 2022 Zanzibari retriidil osalenud armsa ja haldjaliku olemisega Reelika, kes jutustab kaasahaarava loo sellest, kuidas ta Berliini lennujaamas Zanzibari lennult maha jäeti, milliseid emotsionaalselt keerulisi etappe ta üksinda võõrasse lennujaama maha jäädes läbi käis ja kuidas totaalsest madalseisust sammhaaval välja ronima hakkas.

Reelika Ojakivi on coach, kes töötab inimestega, kes soovivad saada iseenda parimaks versiooniks. Ta on spetsialiseerunud juhtimis- ja heaolucoachiks, õpetades inimestele juhtimise parimaid palasid ning seda, mismoodi heaolu maksimumini tõsta.

Saade sai mõnusalt sisutihe ja materjal väärtuslik!

„Sa ei ole kunagi üksi – Sina ise oled alati endale olemas! Sa saad ALATI enda heaks midagi teha, et Sul oleks kasvõi natukenegi parem!” ütleb Reelika.

SAATES RÄÄKISIME:
💖 Kuidas iseennast toetada rasketel hetkedel
💖 Kuidas tulla ohvrirollist välja?
💖 Miks on keerulised kogemused meile vajalikud?
💖 Miks on oluline iseennast valida?

Infot Reelika kohta leiad Facebookist Reelika Ojakivi Caoching alt või jälgides tema samanimelist lehte Instagramis.

Nauditavat kuulamist!
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #reelikaojakivicoaching

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised