#61 BeMore asutaja ja juht Kirti Kooser: „Ole rohkem!“

JAGA:


Kirti Kooser on noor ja särav naisettevõtja, kellel on ülevoolavalt palju ideid ja ettevõtlikkust. Olles peale emaks saamist enda peal näinud, milliseid muutuseid kvaliteetse toidu söömine tema enesetundes, töövõimes ning välimuses kaasa tõi, tahtis Kirti seda ka teistega jagada. Nii sündis idee hakata katsetama nn supertoitusid koostöös Eesti parimate teadlaste ja arstidega, mille tulemusena on tänaseks välja töötatud juba u 40st tootest koosnev Be More Superfoods tootesari.

Be More Superfoods on kiirelt arenev Eesti elustiilibränd ja ettevõte, kelle supertoidu- ja kollageenisegud aitavad toetada meie igapäevast vitamiinide ja mineraalainete vajadust- et saaksid olla rohkem!

SAATES RÄÄKISIME:
💛 Kirti teekonnast ettevõtlusmaastikul
💜 BeMore tervisetoodete brändi sünniloost ja edasistest plaanidest
💛 Mismoodi naisena ettevõtluses toimetada?
💜 Kuidas Kirti jõudis oma tõelise kireni?

Infot Kirti ja Be More tervisetoodete kohta leiad kodulehelt www.bemore.ee või Instagramis @bemoresuperfoods

Inspireerivat kuulamist ja teadlikke valikuid!
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #tervisliktoitumine #bemoresuperfoods #olerohkem

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised