Kaspar Hang: enda süstemaatiline arendamine viib tippu

JAGA:Beyond your Business saatekülaliseks ettevõtja, koolitaja ja tippmüüja Kaspar Hang, kes on juhiks edukale müügiagentuurile, mille peamine koostööpartner on Telia Eesti. Ta jõudis enda süstemaatilise arendamisega meeleheitest tippmüüjaks ning pakub täna sarnast võimalust ka teistele ambitsioonikatele müügist huvitatutele.

Kaspar jagab oma lugu väga tagasihoidlikust algusest, kus lootust tema paremale tulevikule olid kaotamas ka kõige lähedasemad. Vaatamata sellele jõudis ta läbi enda süstemaatilise arendamise ja suure pühendumuse müügis tippu.

5 mõtet, mida podcastist kaasa võtta:
* Arenda end süstemaatiliselt
* Müügis avaldab mõju iga millimeetri lihvimine
* keskendu oma tugevustele
* Ole tähelepanelik, kelle arvamusi kuulda võtad
* Hoia äris fookus suuremal eesmärgil, siis raha tuleb niikuinii!

Loe rohkem: byb.life/kaspar-hang-enda-sustemaatiline-arendamine-viib-tippu/

Head kuulamist!

Beyond your Business:
Koduleht: byb.life/
FB: www.facebook.com/beyondyourbusiness

Jälgi Kaspari tegemisi siit:
FB: www.facebook.com/kaspar.hang.58
Linkedin: www.linkedin.com/in/kasparhang/

Veel

Beyond your Business
Beyond your Businesshttps://byb.life/
Ettevõtja, koolitaja ja ettevõtluscoach'i Annela Aun'a podcast "Beyond your Business" on mõeldud ettevõtjale, kes soovib oma mõtteviisi arendada, saada tööriistu enesejuhtimiseks, lihtsamalt tulemusteni jõudmiseks ja kes soovib seejuures ka õnnelik olla. Podcastis jagavad lisaks Annela Aun'ale oma mõtteid, kogemusi ja teadmisi ka teised ettevõtjad, et inspireerida inimesi ettevõtlusega alusama, ettevõtjana edasi arenema ning seejuures õnnelik olema. Läbi inspireerivate ja samastumist võimaldavate lugude toetame ettevõtluse arengut Eestis!

Populaarsed

Hiljutised