Jüri Orgusaar: ettevõtte edu sõltub ettevõtja seisundist

JAGA:Beyond your Business podcasti esimene saatekülaline on 20 aastase kogemusega disaini- ja brändinguagentuuri Valge Creative juht Jüri Orgusaar. Valge Creative agentuur on esimene ja ainuke Eesti health-fookusega disainiagentuur ning klientideks on muuhulgas rahvusvahelised ravimitööstuse ettevõtted.

Jüri räägib oma lugu ettevõtjaks saamisel, kuidas otse ülikoolipingist sattus Kanal 2 PR juhi kohale, lõi seal kolme aastaga turundusosakonna ning seejärel alustas oma disainiagentuuriga. Ta jagab, mis on toetanud tema teekonda ettevõtjana ning milliseid taipamisi on saanud. Jüri on mitmekülgne oma huvidelt ning tema kogemustest saab mõtteid nii alustav kui ka juba pikalt tegutsenud ettevõtja.

5 mõtet, mida podcastist kaasa võtta:
* Julge võimalustega elus kaasa minna
* Kõik ettevõtted ei pea kasvama!
* Work smarter, not harder
* Tegele oma seisundiga regulaarselt, sellest sõltub ettevõtte edu
* Osale koolitustel, see on investeering

Loe rohkem siit: byb.life/ettevotte-edu-soltub-ettevotja-seisundist/

Head kuulamist!

Beyond your Business:
Koduleht: byb.life/
FB: www.facebook.com/beyondyourbusiness

Jälgi Jüri tegemisi siit:
Linkedin: www.linkedin.com/in/orgusaar/
Koduleht: valgecreative.com/

Koolitus-matermind: www.master-mind.ee

Veel

Beyond your Business
Beyond your Businesshttps://byb.life/
Ettevõtja, koolitaja ja ettevõtluscoach'i Annela Aun'a podcast "Beyond your Business" on mõeldud ettevõtjale, kes soovib oma mõtteviisi arendada, saada tööriistu enesejuhtimiseks, lihtsamalt tulemusteni jõudmiseks ja kes soovib seejuures ka õnnelik olla. Podcastis jagavad lisaks Annela Aun'ale oma mõtteid, kogemusi ja teadmisi ka teised ettevõtjad, et inspireerida inimesi ettevõtlusega alusama, ettevõtjana edasi arenema ning seejuures õnnelik olema. Läbi inspireerivate ja samastumist võimaldavate lugude toetame ettevõtluse arengut Eestis!

Populaarsed

Hiljutised