Vabakutseliste loovisikute toimetulek

JAGA:


Arutelus osalejad: Tanel Kiik (Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees), Kaupo Koppel (Civitta Eesti vanemanalüütik), Paul Kuimet (kunstnik), Õnne Pillak (Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees), Riina Sikkut (Eesti Vabariigi terviseminister)

Arutelujuht: Brent Pere (vabakutseline ajakirjanik)

Arutelu korraldaja: Eesti Kunstnike Liit, KAEL

Loovisiku ja vabakutselise töö tekitab arusaamatust ning vajab selgitamist. Arutelu on osa loomevaldkonnast alguse saanud selgitusprotsessist, mille raames räägime ja kutsume kaasa mõtlema vabakutselisuse tähenduse muutumisele tööhõives, looviisikutest ja paljude ühiskonna liikmete puudulikust liigpääsust ravikindlustusele ja sotsiaalsetele garantiidele. Arutelus leitakse koosloomeliselt ideid ja ettepanekuid riigi pikaajalise arengustrateegia Eesti 2035 elluviimiseks.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised