Küberkiusamise Keeris – Kus On Väljapääs

JAGA:


Küberkiusamine on tõsine vaimse tervise kahjustaja ja kiirelt süvenev probleem, mille osas napib laialdaselt teadmisi. SA Kiusamisvaba Kooli korraldatavas arutelus saab ülevaate küberkiusamise olemusest ning selle ennetamise ja peatamise viisidest. Sõna saavad nii noored kui eri alade eksperdid – õpetaja, lastepsühhiaater, veebipolitseinik, jurist. Ootame sind osalema ja aktiivselt kaasa mõtlema!

Arutelus osalejad: Viivika Keskküla (Tartu Tamme Kooli õpetaja ning Kiusamisvaba Kooli koolitaja), Andero Sepp (veebipolitseinike koordinaator), Marta Valdman (kliiniline psühholoog), Omar Kõiv (Advokaadibüroo RASK jurist), Heleene Reima (Tartu Tamme kooli (8.d) õpilane), Annika Hinto (Tartu Tamme kooli (8.e) õpilane)
Arutelujuht: Kristiina Treial (Kiusamisvaba Kooli arendus- ja kvaliteedijuht)
Arutelu korraldaja: SA Kiusamisvaba Kool

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised