Väärikas elu lõpp

JAGA:


Arutelus osalejad: Aime Keis (meditsiinieetika professor), Ines Kerikmäe (Tartu Eluringikeskuse juhataja), Katri Aaslav-Tepandi (Sotsiaalministeeriumi nõunik-kaplan), Philippe Jourdan (piiskop, Rooma-Katoliku kiriku apostellik administraator Eestis)

Arutelujuht: Meego Remmel (eetikaprofessor)

Arutelu korraldaja: Eesti Kirikute Nõukogu

Eutanaasia, abistatud enesetapu ja muud elu lõpuga seonduvad küsimused on aktiivset kajastust leidnud juba mitmeid aastaid. Sooviksime oma arutelul keskenduda sellele, millised on erinevate valdkondade esindajate kogemused ühe elu lõpu väärikaks kujundamise abistamisel, millised on selle valdkonnaga seotud väljakutsed ning kuidas seda temaatikat laiemalt käsitleda.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised