Ühendatud Haridusega Terviseni!

JAGA:


Arutelus osalejad: Karin Kogermann (Tartu Ülikooli Farmaatsia Instituudi juhataja), Ruth Kalda (Tartu Ülikooli peremeditsiini professor), Ulla Preeden (Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektor), Katri-Evelin Kalaus (kliiniline psühholoog, psühhoterapeut, Sensus juhatuse liige), Marilin Vaksman (Benita Kodu OÜ juhatuse liige)

Arutelujuht: Maaja Vadi (psühholoog, majandusteadlane ja TÜ juhtimise professor)
Arutelu korraldaja: Magnum, Confido, Roche Eesti

“Tervis on inimese füüsilise, vaimse ja sotsiaalse heaolu seisund,“ ütleb seadus. Oleme riigina seadnud endale patsiendikeskse tervishoiu eesmärgi. Selle saavutamisel on oluline roll tervise spetsialistide õppe korraldamisel. Ka õpe peab toetama integreeritud patsiendimeeskonna tekkimist. Kuidas saada erinevad spetsialistid omavahel koostööd tegema ja terviklikku patsiendimeeskonda moodustama? Kuidas tekkitada õppes päriselt interdistsiplinaarsust ja mitte ainult ühe kooli ulatuses, vaid kaasates kõiki koole, kus tervise spetsialistid väljuvad?

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised