Turvaline ööelu: kes võidavad, kes kaotavad?

JAGA:


Arutelus osalejad: Lea Bärenson (Lääne-Harju politseijaoskonna juht), Andero Uusberg (käitumisteadlane), Piret Põldver (raamatu „Hoog“ autor), Paul Lepasson (Kivi Baar programmijuht ja peosarja SÜNK peakorraldaja)

Arutelujuht: Imre Kaas (Terviseamet)

Arutelu korraldaja: Sotsiaalministeerium, Tervise Arengu Instituut, Politsei- ja Piirivalveamet

Ööelu kultuuri tarbimine ei ole alati turvaline selle tarbijatele ega öises keskkonnas töötavatele inimestele. Pidulised serveeritakse sageli alkoholist üle ning selle tagajärjeks on öörahu- ja avaliku korra rikkumised, vägivallakuriteod ning surmad läbi uppumise või külmumise. Arutelu eesmärk on seada küsimuse alla sotsiaalseid norme, suunata kuulajaid analüüsima enda käitumist ja mõtlemist ning leidma viise kuidas aidata kaasa enda ja teiste ööelu turvalisusele. Milline on turvaline ööelu? Kuidas selleni jõuda? Kas ööelu turvalisemaks muutmine mõjutab negatiivselt ööelu kultruuri ja peo kvaliteeti?

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised