Tõukse tuleb ohjata, või muidu?

JAGA:


Arutelus osalejad: Joosep Kaasik (Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefekt), Dr. Vassiili Novak (Põhja-Eesti regionaalhaigla erakorralise meditsiini ülemarst, keskuse juhataja), Heni Arras (Bolt, valitsussuhete juht), Kaja Aulik (Äike brändi- ja kommunikatsioonijuht)

Arutelujuht: Romi Hasa (Kuku raadio ajakirjanik)

Arutelu korraldaja: Politsei- ja Piirivalveamet

Tõuksid on toonud palju uusi ohte ja hoolimatu liikluskultuuri, mida Eestis viimati nähti 90ndatel. Lisaks lõppevad liiga paljud sõidud valusate vigastustega. Kas probleem on sõitjates, taristus, tõuksides, liikluskultuuris või milleski muus? Meil on kiiresti vaja lahendusi, sest teiste riikide kogemus näitab, et kui muresid kontrolli alla ei saa, võidakse tõuksid sootuks keelata ja seda me ju ei taha.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised