Töötaja: "Aita Mind!” Tööandja: “Kuidas?” Avalik Sektor: “…”

JAGA:


Arutelus osalejad: Triin Hellamaa (tööpsühholoog), Kristel Maran (ERR, personalijuht), Anne Randväli (Sotsiaalministeerium, vaimse tervise poliitika juht), Mathias-Henrik Paas (Lõuna prefektuuri piirivalve kiirreageerija)

Arutelujuht: Maria Veltmann (psühholoog, Tripod – partner, tegevjuht)

Arutelu korraldaja: HeBA töötervishoiu kliinik

Töötada võiks õnnelikuna – aga kelle tagada see on? Ümarlauas, koos publikuga, otsivad eri osapoolte esindajad jagatud arusaama ning lahendusi töökeskkonnas vaimse tervise juhtimiseks. Mis on töötaja ootused, aga ka vastutus? Mida ettevõtte juhid üldse saavad teha ja pakkuda? Mis roll on riigil? Tule ja arutle kaasa koos huvipoolte esindajatega! Arutelus leitakse koosloomeliselt ideid ja ettepanekuid riigi pikaajalise arengustrateegia Eesti 2035 elluviimiseks.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised