#TEEMIDATAHAD: millist tulevikuteed tahad sina?

JAGA:


Arutelus osalejad: Pipi-Liis Siemann (Riigikogu liige), Sven Pertens (TREV-2 juht, Eesti Taristuehituse Liidu auliige), Tõnis Arjus (linnaarhitekt), Priit Sauk (Transpordiameti peadirektor), Margot Arula (Clevon)

Arutelujuht: Sandra Särav (MKMi ettevõtlus ja tarbimiskeskkonna asekantsler)

Arutelu korraldaja: Eesti Taristuehituse Liit

#TEEMIDATAHAD on unistus sinu tulevikuteest. On see turvalisem tee koju, ohutu ja kiirem sõit Tallinnas Pärnusse, taevasinine läbimõeldud rattatee või rohetehnoloogiate abil ehitatud teed. Kuidas ehitame nutikaid teid? Millist linnaruumi väärime? Kas energiat andev tee on käegakatsutav tulevik? Kas elektriautodega saab Eestis tiiru peale teha? Kas riik tagab meie unistustele stabiilse rahastuse?

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Hiljutised