Sotsiaal – Majanduslik Debatt "Eesti Viie Kallima Riigi Sekka Euroopas?"

JAGA:


Arutelus osalejad: Marti Soosaar (Rohelised), Helmen Kütt (SDE), Andres Kaarmann (Parempoolsed), Andres Sutt (Reformierakond), Tanel Kiik (Keskerakond)
Arutelujuht: Annika Arras (Miltton, tegevjuht-partner)
Arutelu korraldaja: Arvamusfestival ja Miltton

Kallis riik, kas sa oled hinnanud oma poliitikate ja meetmete sotsiaal-majanduslikku kogumõju? Mida see tähendab erineva toimetuleku võimekusega inimestele? Kuidas toime tulla väga kõrge inflatsiooniga olukorras, kus riik omakorda tõstab väga paljusid makse samaaegselt, mis suures osas söövad just tavainimese rahakoti üsna auklikuks. Kuidas me saame tõsta üldist heaolu ja valitsuse tegevuskavas keskse mõõdikuna ära toodud tervelt elatud aastate näitajat, kui tundub, et tulevik tähendab pidevat muretsemist toimetuleku osas ning ära kannatamist?

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised