Sild teadmiste ja ühiskonna vahel – raamatukogud tõejärgses ühiskonnas

JAGA:


“Raamatukogude juhid arutavad raamatukogude rolli väärinfo leviku tõkestamisel. Kuidas raamatukogud saaksid selle vastu astuda ja kas see üldse on raamatukogude roll? Kuidas saaksid raamatukogud kõige paremini saavutada tõenduspõhise info jõudmise inimesteni? Läbi kogu Arvamusfestivali ootame huvilisi osalema ja looma tuleviku raamatukogu ning kujundama selle teenuseid. Panustada saab oma ideedega, kuidas võiks üks hea ja kasutajasõbralik raamatukogu välja näha, nii füüsilise keskkonnana, kui pakutavate teenuste osas. ”

Arutelu juht: Joonas Hellerma
Osalejad: Janne Andresoo, Eesti Rahvusraamatukogu peadirektor; Kaie Holm Tallinna Keskraamatukogu direktor; Asko Tamme, Tartu Linnaraamatukogu direktor; Tõnis Liibek, Tallinna Tehnikaülikooli raamatukogu direktor Jane Kiristaja, Järvamaa Keskraamatukogu direktor
Korraldaja: Eesti Rahvusraamatukogu

Arutelu toimus 9.augustil Paides. Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised