Mis maksab meile looduskaitse?

JAGA:


Arutelus osalejad: Hanno Zingel (kliimaministeeriumi nõunik), Jaak Nigul (Tarmeko juht), Lemmit Kaplinski (kultuuritegelane), Kaupo Kohv (RMK looduskaitseosakonna juhataja), Aveliina Helm (Tartu Ülikool taastamisökoloogia professor)

Arutelujuht: Urmas Vaino (kommunikatsiooniekspert)

Arutelu korraldaja: Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK)

Looduskaitse avaldub paljude peas ekslikult selles, et inimene neil aladel loodusesse ei sekku ja seetõttu see ei maksa midagi. Milles avalduvad looduskaitsetööd, kust tuleb selleks raha ning milline mõju on sellel majandusele? Kas Eesti looduse kaitsmine päästab Euroopa liikide kadumisest? Kas looduskaitsesse tehtud investeeringud on tulemuslikud, kui inimeste elustiil on muutunud?

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised