Milline on tuleviku energiavõrgustik?

JAGA:


Eesmärk on arutleda, millised on tuleviku energiasüsteemid linnakeskkonnas ja mujal? Millist rolli omab selles sümbioosis tootja, võrguettevõte ja kodumajapidamine? Kas ühesuunaline tee võib muutuda äkki kahesuunaliseks? Kas ressursitõhusus ja energiatõhusus on alati samad asjad? Milline on linnaelaniku ootus keskkonnanõuetele? Kas taastuvenergiale on alternatiivi?

Arutelu juht: Siim Umbleja
Osalejad: Margo Külaots (Fortum Tartu/Fortum Eesti), Heidi Koger (Keskkonnaministeerium), Martin Kikas (Tartu Regiooni Energiaagentuur ), Evelyn Neido (Keskkonnainvesteeringute Keskus), Priit Treial (Elektrilevi OÜ), Siim Meeliste (AU Energiateenus OÜ).
Korraldaja: Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühing

Arutelu toimus 10. augustil Paides. Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Hiljutised