Millal elektri- ja gaasiautod maailma vallutavad?

JAGA:


Tänu kiiretele arengutele akutehnoloogias muutuvad elektriautod inimeste jaoks aina atraktiivsemaks. Samuti jõuab Eesti tänavatele üha rohkem kodumaisel biometaanil töötavaid sõidukeid. Kui biometaani- ja elektrisõidukid on paremad mitte ainult keskkonnale vaid ka rahakotile, siis mis nende levikut tagasi hoiab? Millal toimub läbimurre ning millise taristu olemasolu see eeldab? Mitmel pool hiljuti kehtestatud piirangute valguses sisepõlemismootoriga autodele küsime, kas bensiini- ja diiselsõidukid on ajale jalgu jäämas?

Arutelu juht: Hans Lõugas (Autogeenius)
Osalejad: Ahto Oja (Eesti Biogaasi Assotsiatsioon), Maria Helbling (AS Alexela Energia), Raul Potisepp (Elektritransport OÜ), Taavo Randna (Elektrilevi)
Korraldaja: Elektritransport OÜ, Eesti Biogaasi Assotsiatsioon

Arutelu leidis aset 11. augustil 2018 Paides.

Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin. 🙂

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Hiljutised