Metaversumis pole kellelgi puuet

JAGA:


Arutelus osalejad: Isiklikku kogemust jagavad: Karl Martin Kutser, Hendra Raud ja Meelis Luks. Eksperdina osaleb Kultuuriministeeriumi arhitektuuri- ja disaininõunik Johanna Jõekalda.

Arutelujuht: Jakob Rosin (Ligipääsuke)

Arutelu korraldaja: Telia

Uued tehnoloogiad saavad luua võimalusi puuetega inimeste kaasamiseks ja nende maailmatunnetuse avardamiseks. Kui kättesaadavad need täna on? Räägime sellest, milliseid lahendusi täna on võimalik kasutada. Mida on võimalik kogeda kurdi, pimeda või liikumispuudega inimesena. Kui ulmeliseks AI, virtuaal – ja liitreaalsus lähevad tulevikus ja mida meie aju sellega teha oskab või ei oska? Arutelust tehakse ülekanne Telia Facebooki lehel ja Inspiras.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Hiljutised