Kuidas luua tervist edendavat tööelu?

JAGA:


Arutelus osalejad: Maivi Parv (Tervisekassa tervisevaldkonna eest vastutav juhatuse liige), Annika Uudelepp (Confido Meditsiinikeskuse terviseteenuste juht), Maarjo Mändmaa (sotsiaalministeeriumi kantsler), Karmen Joller (Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige), Krista Laever (Orkla personalijuht)

Arutelujuht: Kristo Elias (saatejuht)

Arutelu korraldaja: Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE

Kuna Eestis jääb tööealist elanikkonda järjest vähemaks, tervena elatud aastate arv kahaneb ja tööjõupuudus terendab silme ees, siis on igasugune ennetav tegevus tervise edendamisel praegu eriti oluline. Diskussiooni eesmärgiks on võtta pulkadeks lahti tööelus tervise edendamise praktikad selleks, et Eesti oleks parim koht elamiseks ja töötamiseks ka 10 ning 20 aasta pärast. Juttu tuleb perearstiteenusest ja eraarstiabist, töötervishoiust ja paljust muust. Kuulama ja ka arvamust avaldama on oodatud peamiselt tööandjad, töötajad, juhid, personalijuhid ning tervisevaldkonna asjatundjad ja huvilised.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised