Koolides vohab vägivald ja kiusamine. Kaua veel?

JAGA:


Arutelus osalejad: Airiin Demir (kliiniline lastepsühholoog, ekspertiisivaldkonnaks on vägivald ja agressioon), Kristiina Treial (Kiusamisvaba Kool, sisujuht) Ingi Mihkelsoo (Kiusamisvaba Kool, tegevjuht, kiusatu, lapsevanem), Karmen Maikalu (Eesti Koolipsühholoogide Ühingu juht), Liina Kersna (endine haridus- ja teadusminister, Riigikogu liige), Indrek Lillemägi (Pelgulinna Riigigümnaasiumi juht).

Arutelujuht: Anu Välba (tele- ja raadioajakirjanik)

Arutelu korraldaja: Kiusamisvaba Kool ja Verge Eesti Koolituskeskus

Arutelu toob esile nii kiusatava, lapsevanema, koolijuhi, spetsialisti kui ka riigipoolse vaatenurga kiusamise ja vägivalla olukorrale Eesti koolis. Välja tuuakse kõige levinumad väärpraktikad ning arutatakse konkreetsete toimivate sekkumiste teemal, mis aitaksid nii hetkeolukorda parandada kui ka tulevikuvisiooni toetavamast koolikeskkonnast lahti mõtestada.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised