Kellele seda maailmavaadet tulevikus enam tarvis on?

JAGA:


Meie, keskealised, vaidleme Eesti poliitikas, et kellel on õigus selle üle, milline homne maailm välja näeb, kas liberaalidel või konservatiividel. Keeme üle, kui meile tundub, et keegi on meid ebaõiglaselt nimetanud vasakpoolseteks või parempoolseteks. Aga kas see ei räägi rohkem mitte meie enda minevikust? Noored vaatavad seda ükskõikselt pealt, ja küsivad meilt: „Kellele seda maailmavaadet tulevikus enam tarvis on?“. Selles arutelus arutlevad tuleviku maailmavaate üle Eesti 200 keskealised, keda küsitleb Eesti 200 noor.

Arutelu juht:
Daniel Kõiv (Noor Eesti 200)
Osalejad:
Margot Roose, Kristina Kallas, Aleksei Jašin, Kristin Siil
Korraldaja:
Erakond Eesti 200

Arutelu toimus 15. augustil Paides. Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Hiljutised